Vedoucí AZH (aktivu Zasloužilých hasičů) okresu Děčín

Vážené sestry a bratři okresu Děčín,

V minulých dnech jsme se rozloučili s dlouholetým aktívním bratrem Pavlem Pileckým, který mimo jiné funkce v mateřském SDH Benešov nad Ploučnicí vykonával rovněž funkci vedoucího Aktivu Zasloužilých hasičů okresu Děčín.

V našem okrese je spousta sester a bratrů hasičů, kteří již dovršili zralého věku a dlouhá léta věnovali práci ve SHČMS a nemusí být zrovna držiteli titulu „ZH“. Určitě si tito naši spolupracovníci, kolegové a předchůdci zaslouží naši pozornost a úctu.

Je spousta zajímavých akcí které pro naše seniory připravuje aktiv ZH KSH v Ústí nad Labem a byla by škoda, kdybychom naše seniory o tyto akce připravili. Rovněž z naší strany OSH Děčín si zaslouží pozornost a uspořádání zajímavých setkání a akcí.

Proč to tady píšu, když všichni víte o čem je řeč?

Byl bych velice rád a to prezentuji názor VV OSH Děčín, kdybyste se zamysleli a napsali nám, zda by se ve vašich SDH našel nějaký aktivní kolega, kterého by práce s našimi seniory bavila a naplňovala. Jsem přesvědčený, že radost v očích našich seniorů po prohlídce našich zbrojnic, případně výletech s kolegy v okrese či kraji stojí za ten čas strávený mezi nimi.

Pokud by kdokoli o někom věděl, případně by mněl někdo přímo zájem o tuto práci ať napíše na adresu osh.decin@centrum.cz.

Předem děkuji za nabídky a těším se na spolupráci

 

Pavel Veselý

starosta OSH Děčín 

 

OSH ČMS Děčín

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Okresní sdružení hasičů Děčín
Mírové nám. 1175/5
405 38 Děčín IV.
IČ: 66102502
č.ú. 5235431/0100
starosta: 734 469 179 osh.decin@centrum.cz